Müşteri Hizmetleri:
(0326) 214 60 60
(0326) 213 45 03


KRAL KAYA MEZARLARI - İZTUZU PLAJI - DALYAN - SELİMİYE - DATÇA - KUMLUK PLAJI - AKYAKA - GÖKOVA TEKNE TURU - KLEOPATRA ADASI - SEDİR ADASI - AZMAK ÇAYI - AŞIKLAR YOLU - MARMARİS - BELEN KAHVESİ - ŞİRİNCETUR ÇIKIŞ TARİHİ :

TUR DÖNÜŞ TARİHİ :
22 Ağustos 2021 Pazar 27 Ağustos 2021 Cuma
29 Ağustos 2021 Pazar 03 Eylül 2021 Cuma
05 Eylül 2021 Pazar 10 Eylül 2021 Cuma
12 Eylül 2021 Pazar 17 Eylül 2021 Cuma

Seyahat Planı : 
1.GÜN
GECE YOLCULUĞU ( GAZİANTEP - HATAY - ADANA

2.GÜN KRAL KAYA MEZARLARI - İZTUZU PLAJI - DALYAN

Not: Program gereği otele giriş yapmadan tur başlayacağı için, misafirlerimize kolaylık olması açısından, yüzme molalarında kullanacakları plaj malzemelerini ayrı bir çanta içerisinde yanlarına almaları rica olunur.

Konforlu otobüsler ve otobüs içi ikramlar eşliğinde  Isparta , Burdur üzerinden Gökova’nın eşsiz panoramasına sahip Sakar Geçidi’nden inerek Dalyan’a ulaşıyoruz. Efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos’un hikâyesini rehberimizden dinleyerek kaya oyma KRAL MEZARLARI’nı görüyoruz. Sonrasında nesilleri tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan  Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarının Türkiye'deki en ünlü yumurtlama alanı İZTUZU plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından otobüsümüzde belirlenen saatte buluşuyor, Dalyan' dan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılarak Marmaris bölgesindeki otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı : Sabah dinlenme tesisinde serbest olarak alınıyor (Ekstra)
Öğle yemeği : Ekstra
Akşam yemeği : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor

3.GÜN SELİMİYE - DATÇA - KUMLUK PLAJI

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, son yıllarda yıldızı parlayan, ziyaretçi akınına uğrayan, ülkemizin cennet köşelerinden Selimiye’ye gidiyoruz. Burada verilen molada içilen çaylar ve çekilen fotoğraflar sonrası,Datça yarımadasının en dar noktası, Ege ve Akdeniz’i aynı anda görebileceğimiz Balıkaşıran'dan  geçerek  ESKİ DATÇA’ya ulaşıyoruz. Eski Datça’nın Taş evlerle süslü sokaklarında yürüyerek CAN YÜCEL sokağa ulaşıyoruz. Ünlü şairimiz Can Yücel’in çok sevdiği ve son yıllarını geçirdiği evi dışarıdan görerek, yine Can Baba’nın sağlığında her gün gittiği Orhan'ın KÖY KAHVESİ'nde çay-kahve molası veriyoruz. Verilen serbest zamanda Eski Datça’nın güzel sokaklarını fotoğraflıyoruz. Ardından YENİ DATÇA’ya geçerek KUMLUK PLAJI'nda yüzme molası veriyoruz. KORDONU ve ÇARŞISI'nı gezebilmemiz için verilen serbest zaman sonrası otobüsümüze binerek otelimize gidiyoruz.

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olaral olarak otelde alınıyor.
Öğle Yemeği: Datca’da serbest olarak alınıyor.(Ekstra)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. 

4.GÜN AKYAKA - GÖKOVA TEKNE TURU - KLEOPATRA ADASI - SEDİR ADASI - AZMAK ÇAYI - AŞIKLAR YOLU

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, AKYAKA Beldesine varıyoruz. Buradan GÖKOVA TEKNE TURU için teknemize biniyoruz. Jacques Cousteau'nun “Dünya'nın cenneti” dediği Gökova'nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. Gelibolu Adası, Cleopatra Plajı, Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy vb. yüzeceğimiz koylar arasında. Bu güzel turun sonunda Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Verilen serbest zamanda misafirlerimiz muhteşem flora ve faunaya sahip Azmak Çayı’nı fotoğraflayabilir. Ardından Akyaka’dan ayrılıp Aşıklar yolunda verilen fotoğraf molası sonrası otelimize varış, akşam yemeği otelimizde.  

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. 
Öğle yemeği : Gökova tekne turu - Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Balık+Makarna+Salata+Karpuz veya Tavuk ve köfte + Makarna + Salata + Karpuz)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

5.GÜN MARMARİS

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası misafirlerimize 2 seçenek sunuyoruz:
 
1.Seçenek : JEEP SAFARİ Turu (Ekstra) Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, otelimizin önüne yanaşan Jeeplere binerek gün boyu sürecek olan bir adrenalin deposu, JEEP SAFARİ’ye başlıyoruz. İlk durağımızda verilen brifing ve çekilen fotoğrafların ardından Off-Road yapacağımız Değirmenyanı parkuruna giriyoruz. Parkurumuzun bir etabında su tabancaları kiralayarak,  marmaris jeep safari turlarının vazgeçilmezi, oldukça eğlenceli bir aktivite olan su savaşı yapıyoruz. Bu aktivite birçoğumuzu çocukluk yıllarımıza götürecek. Muhteşem bir doğanın içerisinde dere yataklarının içerisinden geçerek mola yerine ulaşıyoruz. Mola ardından Hisarönü mevkini takiple yüzme molası vereceğimiz Orhaniye sahilinde bulunan KIZKUMU Plajına ulaşıyoruz. Dünyada bir benzeri olmayan, binlerce yıllık bir jeolojik süreçle oluşmuş denizin içinde yaklaşık 650 m’lik bir sete sahip Kızkumu’nda kendimizi serin sulara bırakıyoruz. Yüzme molası ardından öğle yemeklerimizi almak için dere kenarındaki Turgut Köyü’ne gidiyoruz. Sonrasında Sığla ağaçlarının altında, jeeplerle şelaleye ulaşarak, fotoğraflarımızı alıp buradaki büvetlerde serinliyor, tekrar jeeplere binerek  güzel manzaralardan geçerek otelimize ulaşıyoruz.
 
JEEP SAFARİ Turu Öğle Yemeği Dahil  .  Öğle Yemeği ( balık, köfte veya tavuk ana sıcak seçmeli+salata )

2.Seçenek :  Marmaris TEKNE TURU (Ekstra) Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimizle tekne turuna katılmak için limana hareket ediyoruz . Gün boyu Marmaris Körfezinin eşsiz koylarında güneşleniyor, denize giriyoruz. Amos koyu, Fosforlu Mağara, Balık Çiftliği, Kumlubük, Akvaryum yüzme molaları vereceğimiz koylar arasında .Akşamüstüne doğru tekrar marinaya dönerek otelimize ulaşıyoruz. 

TEKNE TURU OGLE YEMEĞİ DAHİL   Öğle Yemeği: Tavuk+Makarna + Salata

6.GÜN BELEN KAHVESİ - ŞİRİNCE - GAZİANTEP - ADANA - HATAY

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, Türkülere konu olmuş, Batı Menteşe Dağlarının eteklerinde bulunan, BELEN KAHVESİ’ne ulaşıyoruz. Burada ‘Ormancı’ türküsünün hikayesini dinleyerek içilen çayların ardından, pek çok diziye ev sahipliği yapmış , Bozüyük kasabasına ulaşıyoruz. Köy meydanında verilen serbest zaman sonrasında, Çine – Aydın üzerinden , zeytin ve asma bağları içerisinde kendine has köy dokusunu barındıran, Safranbolu mimarisine benzer evleri ve meyve şaraplarıyla ünlü eski bir Rum köyü ŞİRİNCE’ye varıyoruz. Rehberimizin yapacağı anlatımlarla köy sokaklarında yürüyerek yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahzenine gidiyoruz. Tadım, alış-veriş ve serbest zaman ardından Gaziantep’e doğru yola çıkıyoruz. Gaziantep’e ulaştığımızda siz değerli misafirlerimizle bir başka turda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü.
Öğle Yemeği: Ekstra
Akşam yemeği: Güzergaha uygun bir noktada serbest menü (ekstra)


Fiyatlarımıza Dahil Olan Hizmetler : 
Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,
- Otellerde 4 Açık Büfe Veya Set Menü Sabah Kahvaltısı,
- Otellerde 4 Gece Açık Büfe Veya Set Menü Akşam Yemeği,
- Lüks Araçlar İle Ulaşım,
- Rehberlik Hizmetleri,
- Gökova Tekne Turu,
- Hijyen Kiti,
- Araç İçi Bardak Su,
- Keşif Tour Güvencesi,
- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası.

Tarih Aralığı 2 Kişilik Odada Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda 1. Çocuk
22/08/2021 - 27/08/2021  1599,00 TL 1449,00 TL 1999,00 TL (0-1) Yaş ALINMAZ
(2-6) Yaş 489.00 TL
(7-11) Yaş 1219.00 TL
29/08/2021 - 03/09/2021 1599,00 TL 1449,00 TL 1999,00 TL (0-1) Yaş ALINMAZ
(2-6) Yaş 489.00 TL
(7-11) Yaş 1219.00 TL
05/09/2021 - 10/09/2021 1599,00 TL 1449,00 TL 1999,00 TL (0-1) Yaş ALINMAZ
(2-6) Yaş 489.00 TL
(7-11) Yaş 1219.00 TL
12/09/2021 - 17/09/2021 1599,00 TL 1449,00 TL 1999,00 TL (0-1) Yaş ALINMAZ
(2-6) Yaş 489.00 TL
(7-11) Yaş 1219.00 TL

TÜM KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT!


 Hatay Çıkışlı Turlar, Ege Turları, Datça Turları, Selimiye hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için ;

ATATÜRK CADDESİ MERKEZ OFİSİMİZİ  ziyaret edebilir,

0326 214 60 60 veya 0326 213 45 03 nolu telefon hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Hizmetler : 
- Programda Belirtilen Tüm Müze Ören Yeri Vb. Giriş Ücretleri,
- Programda Belirtilen İlk Gün Sabah Kahvaltısı,
- Programda Belirtilen Son Gün Akşam Yemeği,
- Tüm Öğle Yemekleri,
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler,
- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar,
- Tüm Özel Harcamalar,
- Müze Kart (Turizm ve kültür bakanlığına bağlı müzelere girişlerde gereklidir.)

Tur Kalkış Detayları : 

 • 19:00 Gaziantep Belediye Binası Önü
 • 21:00 Adana Tren İstasyonu Önü

Gezilecek Yerler : 

DALYAN

Ülkemizin en bakir noktalarından ve adeta insana cenneti görmeden cennetteymiş gibi hissettiren Muğla’nın kendi halinde tatil beldesi Dalyan’ı bu yıl Keşif Tour ile keşfetmeye ne dersiniz? Muğla’ya 83 km uzaklıkta olan Dalyan, mavi bayraklı upuzun plajları, altın rengindeki kumsalı, sazlıkları, göz alıcı koyları, tarihi kaya mezarları ile tarih ve doğa meraklılarını kendine çekmektedir.

GÖRÜLMELİ

Dalyan görülmesi gereken yerler
 • İztuzu Plajı
 • Kaunos
 • Köyceğiz Gölü

TADILMALI

Dalyan ne yenir
 • Balık
 • Yengeç
 • Zeytinyağlı Yemekler
 

MARMARİS

Muğla’ya 54 km uzaklıkta, yeşilin ve mavinin doğayla bütünlüğünün en güzel yansımalarından olan bir tatil cennetidir Marmaris. Mavi bayraklı plajlarından, ormanlarla çevrelenmiş saklı koyları, tarihi alanları ile ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biridir.

GÖRÜLMELİ

Marmaris görülmesi gereken yerler
 • Koylar
 • Marmaris Kalesi
 • Su Parkı

TADILMALI

Marmaris ne yenir
 • Dondurma
 • Hamburger Çeşitleri
 • Yöresel Kahvaltı
 

DATÇA

Türkiye’nin güneyinde, Muğla’ya bağlı Datça ilçesi, giderek artan turizm akışına rağmen bozulmayan, Ege’de pastoral bir sahil beldesidir. Huzurlu plajları, eski tarihi köyleri ve büyüleyici doğası ile tatilcilere pek çok farklı şeyi bir arada sunan Datça’da, şehir merkezindeki plajlar bile bozulmadığından, burada nerede olursanız olun güzel bir denizde yüzmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Doğası ve muhteşem denizinin dışında Datça; kalabalık ana caddesi, keyifli yürüyüş yolları, el sanatlarının sergilendiği alışveriş caddeleri, limanında sıralanan kafe ve restoranları, plajları, akşamları keyifli vakit geçirebileceğiniz restoran ve tavernaları ile de görülmeye değerdir.

GÖRÜLMELİ

Datça görülmesi gereken yerler
 • Hayıtbükü Plajı
 • Knidos Antik Kenti
 • Ovabükü Plajı

TADILMALI

Datça ne yenir
 • Bademli İncir Tatlısı
 • Mürdümük
 • Ütmek Kavurması
 

Bu program bir JOLLY TUR LOGO ile ilgili görsel sonucu organizasyonudur.


 

GENEL ŞARTLAR
• Hareket saatinden en az yarım saat önce belirtilen buluşma yerinde olmanız gerekmektedir.
• Ulaşım ve rehber iletişim bilgileri tur hareketinden 48 saat önce iletilecektir. 
• Rehberleriniz gerekli gördüğü takdirde ekstra turların günlerinde ve güzergahlarında değişiklik yapabilirler. Yeterli kişi sayısı oluşmadığı takdirde ekstra turlarda fiyat değişikliği olabilir ya da turlar gerçekleştirilmeyebilir.
• Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
• Otobüslü turlarda katılan kişi sayısına göre lüks sınıf midibüs ve minibüsler kullanılabilir.
• Otobüslü turlarda oturma düzeni rezervasyon sırasına göre yapılmakta olup koltuk sözü verilemez.