Müşteri Hizmetleri:
(0326) 214 60 60
(0326) 213 45 03


 KEKOVA TENE TURU - SİMENA - BATIK ŞEHİR - XANTHOS - AKYAKA - AZMAK - GÖKOVA TEKNE TURU - AŞIKLAR YOLU - SAKLIKENT - YAKAPARK - MACERA PARKI - BABADAĞ YAMAÇ PARAŞÜTÜ (Ekstra) - FETHİYE 12 ADALAR TEKNE TURU - GÖCEK KOYLARI - YASSICALAR - YÖRÜK PAZARI - KAYAKÖY - ÖLÜDENİZ - PATARA PLAJI - GÖCEK - DALYAN - KRAL MEZARLARI - İZTUZU PLAJI 


 
TUR ÇIKIŞ TARİHİ :
 
TUR DÖNÜŞ TARİHİ :
 
TUR ÇIKIŞ TARİHİ :
 
TUR DÖNÜŞ TARİHİ :
11 Temmuz 2021 Pazar 17 Temmuz 2021 Cumartesi 15 Ağustos 2021 Pazar 21 Ağustos 2021 Cumartesi
25 Temmuz 2021 Pazar 31 Temmuz 2021 Cumartesi 22 Ağustos 2021 Pazar 28 Ağustos 2021 Cumartesi
01 Ağustos 2021 Pazar 07 Ağustos 2021 Cumartesi 05 Eylül 2021 Pazar 11 Eylül 2021 Cumartesi
HER PAZAR HAREKETLİ!

Seyahat Planı : 
1.GÜN 
ADANA - ANTALYA (HAREKET - GECE YOLCULUĞU)
Belirtilen saatte hareketle gece yolculuğumuz başlıyor.

Diğer Detaylar :
Mola yerleri : Yol güzergahında bulunan uygun tesisler.

2.GÜN KEKOVA TENE TURU - SİMENA - BATIK ŞEHİR - XANTHOS  
Konforlu otobüslerimiz ve otobüs içi  ikramlar eşliğinde, Adana ve Mersin üzerinden yol üzerinde verilen molanın ardından Antalya'ya ulaşıyoruz. Kemer – Kumluca istikametiyle ÜÇAĞIZ KÖYÜ'ne varıyoruz. Tarihle iç içe bu şirin balıkçı köyünden KEKOVA TEKNE TURU’na başlıyoruz. Yüzme molalarımız Tersane koyu, Kumlu İskele vb. koylarda olacak. Ardından M.S  ll.yy ‘da meydana gelen depremle bir kısmı suların altında kalmış olan Batık Kent, Kekova Adası, kara ulaşımı bulunmayan Simena Köyü ve Kalesini  tekneden görüyor ve rehberimizden bilgiler alarak turumuzu tamamlıyoruz.  Üçağız‘dan ayrılıp, Antik çağlarda Likya bölgesine başkentlik yapmış, Eşen Çayı kenarına kurulmuş bir antik kent olan XANTHOS’a varıyoruz. Burada Xanthos tarihi hakkında bilgi alıp günümüze kadar iyi koruna gelmiş Tiyatro Binasını, Harpyler Anıtını, Likya tipi mezarlarını, Agora'sını  görüyoruz. Geçmişe dair yaptığımız bu yolculuk sonrası,otelimize varış.

Diğer Detaylar :
Kahvaltı : Sabah dinlenme tesisinde serbest olarak alınıyor (Ekstra) 
Öğle yemeği : Teknede Ekstra ( ızgara tavuk + 3 çeşit açık büfe soğuk meze+salata )
Akşam yemeği : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.

Not: Program gereği, otele girilmeden tura başlanacağı için, misafirlerimize kolaylık olması açısından, yüzme molalarında kullanacakları deniz eşyalarını ayrı bir çanta içerisinde otobüste yanlarına almaları rica olunur.

3.GÜN AKYAKA - AZMAK - GÖKOVA TEKNE TURU - AŞIKLAR YOLU
Otelimizde alınan kahvaltı sonrası, Göcek, Köyceğiz üzerinden mimarlık ödülü almış evleriyle meşhur Akyaka Beldesi’ne ulaşıyoruz. Buradan Gökova Körfezi turumuzu yapmak için teknemize biniyor ve denizler tanrısı Poseidon’un sarayına ev sahipliği yapan, Mısır Kraliçesi Kleopatra’nın adıyla anılan plajı ve adayı bünyesinde barındıran Jacques Cousteau’nun ‘Dünyanın Cenneti’ dediği Gökova’nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. Gelibolu Adası , Yeşil Deniz ,  Zeytinli Koy  ,Kleopatra Plajı, Sedir Adası,  İncekum, Lacivert  Koy  demir atıp yüzeceğimiz koylar arasında  (1.Mavi Yolculuk) .Gün batımına doğru bitecek olan bu eşsiz günün ardından Akyaka Beldesi’ne geri dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz bir doğa harikası olan ve Batı Menteşe Dağları’nın altındaki yüzlerce gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu, Avrupa’dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olan, yer yer 5 metreye kadar uzanan sualtı sarmaşıklarına sahip Azmak Çayı'nda fotoğraf çekebilirler. Akyaka’dan  deniz kokusu  üzerimize sinmiş ayrılıp, birbiriyle kucaklaşan Okaliptus Ağaçları arasındaki Aşıklar Yolu’na ulaşıyoruz. Buranın güzel havasını soluduktan sonra otelimize ulaşıyoruz. Konaklama otelimizde.

Diğer Detaylar :
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü.  
Öğle yemeği : Teknede Ekstra ( balık+ salata+karpuz veya tavuk ve köfte+makarna+salata+karpuz) 
Akşam yemeği : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor

4.GÜN TAM GÜN JEEP SAFARİ (EKSTRA)  - SAKLIKENT - YAKAPARK - MACERA PARKI - ZİPLİNE(Ekstra) - RAFTİNG (Ekstra)  
Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz için EKSTRA olarak düzenlenen 3 farklı turdan birini seçebilirler :

1.Seçenek: KELEBEKLER VADİSİ TEKNE TURU (Ekstra).

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otelimizden hareketle  Babadağ‘ın hemen eteğinde bulunan BELCEKIZ mevkine hareket ediyoruz.  Buradan bineceğimiz teknemizle Belcekız’ın eşsiz koylarını gezerken ilk durağımız, Kaplan Kelebeğiyle ünlü, mevsiminde binlerce kelebeğe ev sahipliği yapan, KELEBEKLER VADİSİ. Burada verilen serbest zamanı yüzme molası ile denizin keyfini çıkartarak veya giriş ücreti ödeyip vadi içi zorlu bir yürüyüş yaparak değerlendirebilirsiniz. Diğer yüzme molalarımız arasında St. Nicholas Adası, Soğuksu Koyu, Camel Beach, Akvaryum Koyu gibi koylarda gerçekleşecektir. (3.MAVİ YOLCULUK)  Bu güzel turun sonunda sahile geri dönerek otelimize ulaşıyoruz.(Öğle yemeği: balık veya tavuk+makarna+salata) Tam Gün Tekne Turu Öğle Yemeği ve Ulaşım Dahil

2.Seçenek: TAM GÜN FETHİYE DALIŞ AKTİVİTESİ (Ekstra).

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası misafirlerimizin otelimizden alınmasını takiben Dalış Teknemize ulaşıyoruz Burada CMAS, PADI, SSI sertifakalı, uluslararası lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek brifing sonrası, dalış  noktalarına varıyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimiz için ‘Discovery Dalış’ yapma imkanı bulabilecekleri gün boyu sürecek bu aktivitede, aynı zamanda profesyonellere yönelik dalışlar da yapılacaktır. Tekne ile yolculuk süresi boyunca güneşlenip akdenizin turkuaz sularında, koylarda denize girme imkanınız olacak. Bu güzel ve heyecanlı geçen aktivitenin sonunda otelimize dönüyoruz. (Öğle yemeği: tavuk+makarna+salata) Tam gün Dalış-Dalış Eğitimi-Öğle Yemeği-Ulaşım DahiL

3.Seçenek: TAM GÜN JEEP SAFARİ TURU (Ekstra)

Sabah kahvaltı sonrası bizleri bekleyen Jeeplerle buluşarak tam gün sürecek bu eğlenceli aktiviteye başlıyoruz. İlk olarak su tabancaları kiralayıp, eğlencesine doyum olmayan su savaşları yapıyoruz. Sonrasında Tlos Antik Kenti’ni görerek, Yakapark’ta  öğle yemeğimizi almak için mola veriyoruz. Devamında Saklıkent Kanyonu’nda verilen serbest zaman bizleri bekliyor. Dileyen misafirlerimiz buradaki macera parkurunda zipline-rafting- bungee jumping gibi aktivitelerin keyfini çıkarabilir (Ekstra). Günümüzü çamur banyosu ile sonlandırıyoruz. Günün sonunda Jeeplerimize binerek otellerimize dönüyoruz. (Öğle yemeği: balık-tavuk veya köfte +açık büfe salata ve soğuklar)
Tam Gün Jeep Safari Turu-Öğle Yemeği Dahil 

Diğer Detaylar :
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü. 
Öğle Yemeği : Ekstra turlar için belirtilen fiyata dahildir. 
Akşam yemeği : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.

5.GÜN BABADAĞ YAMAÇ PARAŞÜTÜ (Ekstra) - FETHİYE 12 ADALAR TEKNE TURU - GÖCEK KOYLARI - YASSICALAR - YÖRÜK PAZARI
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası (arzu eden misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde otelden alınarak, özel araçlarla muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenalini yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz’e tekrar aşık olacaksınız.(Ekstra))  12 ADALAR TEKNE TURU’na katılmak için bizi bekleyen teknemize biniyoruz. Tekne turumuzda Fethiye-Göcek koylarının birbirinden güzel adalarını görüp, akdenizin kokusunu içimize çekerek, Yassıcalar Adası, Göcek Adası, Kızılada, Akvaryum Koyu, Domuz Adası, Tersane Adası, Zeytinli Ada vb koy ve adalarda yüzme molaları veriyoruz. (4. MAVİ YOLCULUK). Bu güzel mavi yolculuğun ardından Fethiye-Kargı mevkiindeki Yöresel Ürünler Pazarı'na gidiyoruz. Fethiye yörük kültürünün tanıtıldığı, Fethiye ve çevresinden çıkan birçok bitki, yağ ve balın sunulduğu bu noktada tadım ve tanıtımların ardından arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabilirler.  Gün sonunda otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. Gece arzu eden misafirlerle Fethiye  barlar  sokağı  bizleri  bekliyor.(Ekstra)

Diğer Detaylar :
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü. 
Öğle Yemeği : Teknede Ekstra (balık veya tavuk + salata + makarna). 
Akşam yemeği : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.

6.GÜN KAYAKÖY - ÖLÜDENİZ - PATARA PLAJI
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, eski bir Rum Köyü KAYAKÖY’e varıyoruz.Tepeler üzerinde teraslar halinde uzanan 350-400 kadar evi bünyesinde barındıran, mübadele ile tamamına yakını terk edildiğinden ‘hayalet köy’ diye de isimlendirilen KAYAKÖY’ün sokaklarında dolaşırken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürüyor. Serbest zamanda fotoğraflarımız alıp bu hüzünlü köyden ayrılarak Babadağ'ın hemen eteğinde bulunan Belcekız plajına ulaşıyoruz. Bu plajın devamı niteliğindeki Türkiye’nin en eşsiz denizlerinden olan ÖLÜDENİZ’de sizlere serbest zaman veriyoruz. Dünyanın sayılı plajlarından olan Ölüdeniz’de turkuaz suların keyfini çıkarttıktan sonra, 16 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye’nin en uzun plajlarından biri olan ve bir Antik şehri içerisinde barındıran, mitolojide Apollon'un doğum yeri,PATARA’ya gidiyoruz. Altın sarısı kumsalında verilen  yüzme molası ardından otelimize dönüyoruz. Akşam  yemeği otelimizde.

Diğer Detaylar :
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. 
Öğle Yemeği : Bölge restoranlarında ekstra olarak alınıyor. 
Akşam yemeği : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.

7.GÜN GÖCEK - DALYAN - KRAL MEZARLARI - İZTUZU PLAJI - ADANA
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası dünyanın sayılı yat merkezlerinden biri olan Göcek’e yöneliyoruz. Bu nezih kıyı yerleşiminin çarşısında verilen serbest zaman sonrası DALYAN’a ulaşıyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos’un hikâyesini rehberimizden dinleyerek kaya oyma KRAL MEZARLARI’nı görüyoruz. Sonrasında nesilleri tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan  Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarının Türkiye'deki en ünlü yumurtlama alanı İZTUZU plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takip ederek otobüsümüze ulaşıyoruz. Dalyan beldesinden ayrılarak Fethiye Burdur Isparta üzerinden  Mersin, Adana, Gaziantep'e ulaşarak  sabaha karşı erken saatlerde siz sayın misafirlerimizi bir başka tur organizasyonunda buluşmak dileğiyle  aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Diğer Detaylar :
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü.
Öğle Yemeği : Bölge restoranlarında ekstra olarak alınıyor.
Akşam yemeği : Restoranda serbest menü (ekstra) 


Fiyatlarımıza Dahil Olan Hizmetler : 
- Otellerde 5 gece yarım pansiyon konaklama,
- Otellerde 5 açık büfe veya set menü sabah kahvaltısı,
- Otellerde 5 gece açık büfe veya set menü akşam yemeği,
- Lüks Araçlar ile ulaşım,
- 4 tekne turu,
- Hijyen Kiti,
- Rehberlik hizmetleri,
- Tur otobüsü içi ikramları,
- Keşif Tour Güvencesi,
- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası.

HARMAN OTEL FETHİYE vb. '' YARIM PANSİYON '' Fiyat Listesi

Tarih Aralığı 2 Kişilik Odada Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda 1. Çocuk
11/07/2021 - 17/07/2021 2149,00 TL 1949,00 TL 2799,00 TL (7-12) Yaş 1699.00 TL
(2-6) Yaş 509.00 TL
25/07/2021 - 31/07/2021 2149,00 TL 1949,00 TL 2799,00 TL (7-12) Yaş 1699.00 TL
(2-6) Yaş 509.00 TL
01/08/2021 - 07/08/2021 2149,00 TL 1949,00 TL 2799,00 TL (7-12) Yaş 1699.00 TL
(2-6) Yaş 509.00 TL
15/08/2021 - 21/08/2021 2149,00 TL 1949,00 TL 2799,00 TL (7-12) Yaş 1699.00 TL
(2-6) Yaş 509.00 TL

22/08/2021 - 28/08/2021

2149,00 TL 1949,00 TL 2799,00 TL (7-12) Yaş 1699.00 TL
(2-6) Yaş 509.00 TL
05/09/2021 - 11/09/2021 2149,00 TL 1949,00 TL 2799,00 TL (7-12) Yaş 1699.00 TL
(2-6) Yaş 509.00 TL


TÜM KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT!


Likya Turları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için ;

ATATÜRK CADDESİ MERKEZ OFİSİMİZİ  ziyaret edebilir,

0326 214 60 60 veya 0326 213 45 03 nolu telefon hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Hizmetler : 
- Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı,
- Programda belirtilen son gün akşam yemeği,
- Tüm öğle yemekleri,
- Tüm yemeklerde alınan içecekler,
- Müze Kart,
- Müze ve ören yeri giriş ücretleri,
- Ekstra belirtilen Tüm Organizasyonlar,
- Tüm özel Harcamalar.  

Tur Kalkış Detayları : 

 • 20:00 Gaziantep Belediye Binası Önü
 • 22:30 Adana Tren İstasyonu Önü
 • 23:30 Mersin Forum Durağı

Gezilecek Yerler :  

FETHİYE

Doğanın ve tarihin birbiriyle olan mükemmel birlikteliğini Keşif Tour Ege Akdeniz Turları’nda Fethiye ile yakalayabilirsiniz. Kristal berraklığındaki denizi, altın sarısı kumsalları, tarihi, adaları, cenneti anımsatan koyları, ormanlarla kaplı dağları ile Fethiye, şehirden uzaklaşıp nefes almak isteyen herkes için ideal bir rota olmaktadır.

GÖRÜLMELİ

Fethiye görülmesi gereken yerler
 • Çalış Plajı
 • Kayaköy
 • Kelebekler Vadisi
 • Tlos Antik Şehri
 • Yakapark

TADILMALI

Fethiye ne yenir
 • Balık
 • Dondurma
 • Meze Çeşitleri
 

KEKOVA

Yolunuz Antalya’ya düşerse gidip görmeden geçmemeniz gereken yerlerin başında Kekova gelir. Adını Kekova Adası’nda alan Kekova, turkuaz suların yemyeşil bir doğayı çevrelediği gizli bir cennet adeta. Antalya’nın Demre İlçesi’nde bulunan Kekova’da tarih ve doğayla baş başa kalmanın hazzını yaşayacak ve tekrar tekrar bu cenneti görmek için sabırsızlanacaksınız.

GÖRÜLMELİ

Kekova görülmesi gereken yerler
 • Batık Şehir
 • Korsan Mağarası
 • Üçağız

TADILMALI

Kekova ne yenir
 • Kölle
 • Patlıcanlı cive
 • Şakşuka
 

KALKAN

Şehrin gürültüsünden uzaklaşıp, kendinizi doğanın kucağına bırakmak, tarihi dokuların arasında tarihte zaman yolculuğuna çıkmak istiyorsanız gidip görülmesi gereken yerler listenize Antalya’nın tarihle doğanın mükemmel uyumunu yakalamış huzur kokan beldesi Kalkan’ı da eklemelisiniz. Kalkan’da bir yandan antik kentlerin büyüsüne kapılırken bir yandan masmavi denizin esintisiyle yaşam enerjisi ile dolduğunuzu hissedeceksiniz.

GÖRÜLMELİ

Kalkan görülmesi gereken yerler
 • Kaputaş Plajı
 • Patara Plajı
 • Xanthos Antik Kenti

TADILMALI

Kalkan ne yenir
 • Balık Kokoreçi
 • Örgü Ekmeği
 • Topik
 

ÖLÜDENİZ

Fethiye’nin gözbebeği Ölüdeniz, Keşif Tour Ege Akdeniz Turlarında tüm seyahat severleri bekliyor. Hem denizi hem plajları hem de doğası ile ülkemizin cennet köşelerinden olan Ölüdeniz, yıl içinde dünyanın dört bir yanından turisti de kendine çekmektedir. Ölüdeniz’de tekne turlarına katılıp birbirinden güzel kumsallarını ve koylarını keşfedebilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Ölüdeniz görülmesi gereken yerler
 • Babadağ
 • Gemile Koyu
 • Kelebekler Vadisi
 • Kelebekler Vadisi
 • Ölü Deniz

TADILMALI

Ölüdeniz ne yenir
 • Babadağ Keşkeşi
 • Et Kapama
 • Ölemeç Çorbası
 • Sebze ve Ot yemekleri
 

MUĞLA

Ege Bölgesi’nin yaz aylarında en fazla turist çeken ve Akyaka, Dalyan, Marmaris, Bodrum, Fethiye gibi eşsiz tatil beldeleriyle ülkemizin gözbebeği olan şehri Muğla’yı Keşif Tour Kültür Turları ile daha yakından tanıyabilir, unutulmaz anlar biriktirebileceğiniz tur fırsatını uygun fiyatlarla yakalayabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Muğla görülmesi gereken yerler
 • Muğla Kültür Evi
 • Muğla Müzesi
 • Saatli Kule
 • Yağcılar Hanı
 • Zahire Pazarı

TADILMALI

Muğla ne yenir
 • Börülce Ekşilemesi
 • Döş Dolması
 • Ekşili Balık
 • Kabak Çiçeği Dolması
 • Muğla Halkası
 

DALYAN

Ülkemizin en bakir noktalarından ve adeta insana cenneti görmeden cennetteymiş gibi hissettiren Muğla’nın kendi halinde tatil beldesi Dalyan’ı bu yıl Keşif Tour ile keşfetmeye ne dersiniz? Muğla’ya 83 km uzaklıkta olan Dalyan, mavi bayraklı upuzun plajları, altın rengindeki kumsalı, sazlıkları, göz alıcı koyları, tarihi kaya mezarları ile tarih ve doğa meraklılarını kendine çekmektedir.

GÖRÜLMELİ

Dalyan görülmesi gereken yerler
 • İztuzu Plajı
 • Kaunos
 • Köyceğiz Gölü

TADILMALI

Dalyan ne yenir
 • Balık
 • Yengeç
 • Zeytinyağlı Yemekler
 

 

Bu program bir JOLLY TUR LOGO ile ilgili görsel sonucu organizasyonudur.


GENEL ŞARTLAR
• Hareket saatinden en az yarım saat önce belirtilen buluşma yerinde olmanız gerekmektedir.
• Ulaşım ve rehber iletişim bilgileri tur hareketinden 48 saat önce iletilecektir. 
• Rehberleriniz gerekli gördüğü takdirde ekstra turların günlerinde ve güzergahlarında değişiklik yapabilirler. Yeterli kişi sayısı oluşmadığı takdirde ekstra turlarda fiyat değişikliği olabilir ya da turlar gerçekleştirilmeyebilir.
• Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
• Otobüslü turlarda katılan kişi sayısına göre lüks sınıf midibüs ve minibüsler kullanılabilir.
• Otobüslü turlarda oturma düzeni rezervasyon sırasına göre yapılmakta olup koltuk sözü verilemez.