Müşteri Hizmetleri:
(0326) 214 60 60
(0326) 213 45 03


 Antalya, Aspendos Tiyatrosu, Düden Şelalesi, Köprülü Kanyon, Kekova, Kaş, Kaputaş Plajı, Saklıkent, Fethiye, Ölüdeniz, Kayaköy, Dalyan, İztuzu Plajı, Azmak Çayı, Gökova, Marmaris, Bodrum, ŞirinceTUR ÇIKIŞ TARİHLERİ :

TUR DÖNÜŞ TARİHLERİ :

TUR ÇIKIŞ TARİHLERİ :

TUR DÖNÜŞ TARİHLERİ :
25 Temmuz 2021 Pazar 01 Ağustos 2021 Pazar 29 Ağustos 2021 Pazar 05 Eylül 2021 Pazar
01 Ağustos 2021 Pazar 08 Ağustos 2021 Pazar 05 Eylül 2021 Pazar 12 Eylül 2021 Pazar
08 Ağustos 2021 Pazar 15 Ağustos 2021 Pazar 12 Eylül 2021 Pazar 19 Eylül 2021 Pazar
15 Ağustos 2021 Pazar 22 Ağustos 2021 Pazar 19 Eylül 2021 Pazar 26 Eylül 2021 Pazar
22 Ağustos 2021 Pazar 29 Ağustos 2021 Pazar 26 Eylül 2021 Pazar 03 Ekim 2021 Pazar
HER PAZAR HAREKETLİ!   03 Ekim 2021 Pazar 10 Ekim 2021 Pazar

Seyahat Planı : 
1. GÜN
 HATAY - ANTALYA

HAREKET/GECE YOLCULUĞU 
19:00 Eski Belediye Binası 20:00 İskenderun Prime Mall AVM Yanı

2. GÜN ANTALYA – ASPENDOS TİYATROSU - DÜDEN ŞELALESİ- KÖPRÜLÜ KANYONDA RAFTİNG 

Yukarıdaki biniş noktalarından hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz. Otobüsümüzde sizlere ikram edeceğimiz ikramlarımız eşliğinde Antalya’ya hareket ediyoruz. Sabah yolda alınan serbest kahvaltı sonrası, Düden Şelalesi gezimizi gerçekleştiriyor ve sonrasında Anadolu’da günümüze kadar en iyi korunmuş Roma Tiyatrosu Aspendos Antik Tiyatrosunu geziyoruz. Sonrasında Türkiye’nin en güzel doğa spor alanlarından olan, 7’den 77’ye herkesin rahatça yapabildiği ve bir daha asla hafızalarınızdan silinmeyecek Köprülü Kanyonda Rafting yapıyoruz. (Ekstra) Rafting sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Rafting Yapmayacak Olan Misafirlerimiz İçin Farklı Bir Gezi Alternatifi Olmayacağından, Bu Misafirlerimiz Rafting Alanımızda Bulunan Restoranımızda Beklemek Durumundadırlar.

Diğer Detaylar : 
Sabah Kahvaltısı: Yol Üzeri Dinlenme Tesisinde alınacaktır (Ekstra) 
Öğle Yemeği : Antalya’da menü olarak alınacak (Ekstra) 
Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Konaklama Oteli: 3*- 4* Standart Antalya Otelleri

3. GÜN KEKOVA TEKNE TURU – ÜÇAĞIZKÖYÜ - KAPUTAJ PLAJI – KAŞ – SİMENA KALESİ - SAKLIKENT KANYONU - FETHİYE 

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında otelden ayrılarak Kemer, Finike üzerinden Üçağız Köyü’ne gidiyor ve Kekova Tekne Turumuza (1. Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesini ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı bulacağız. Ayrıca Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu bu turumuzda başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında Kaş şehir merkezini yukardan gören bir noktada fotoğraf molası vereceğiz. Müsaitlik durumunda Kaputaş Plajı’nda da fotoğraf molası veriyoruz. Antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarıçay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Sonrasında Fethiye’de bulundan otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Diğer Detaylar : 
Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Öğle Yemeği : Teknede öğle yemeği (Izgara tavuk ya da alabalık, makarna, salata) (Ekstra) 
Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Konaklama Oteli : 3*- 4* Standart Fethiye Otelleri

4. GÜN ONİKİADALAR TEKNE TURU - KAYAKÖY – YAMAÇ PARAŞÜTÜ 

Yamaç Paraşütü :Arzu edenler sabahın erken saatlerinde, otelden alınarak, özel jeeplerle muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz e tekrar âşık olacaksınız. (Ekstra) Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında eski ismi Levissi şimdiki ismi Kaya Köy olan Rum kasabasına ulaşıyoruz. Burada Büyük Kilise, İlkokul, Taş Evler ve Çeşmeleri gezdikten sonra Göcek marinaya gidiyor ve 12 Adalar Tekne Turu (2. Tekne Turu) gerçekleştirmek üzere teknemize biniyoruz. Katrancı Adası, Tavşan Adası, Yassıca Adası, Kızıl Ada, Göcek Adası gibi koylarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından tekrar Göcek marinaya dönüyoruz. Göcek'te vereceğimiz serbest zamanın ardından yola çıkıyor ve otelimize ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimizle Fethiye barlar sokağında eğlenmeye gidiyoruz.

Diğer Detaylar : 
Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Öğle Yemeği : Teknede öğle yemeği (Izgara tavuk ya da alabalık, makarna, salata) (Ekstra) 
Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Konaklama Oteli : 3*- 4* Standart Fethiye Otelleri

5. GÜN ÖLÜDENİZ – BELCEKIZ - DALYAN TEKNE TURU - KAUNOS KAYA MEZARLARI - KÖYCEĞİZ - İZTUZU PLAJI

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ dan aşağıya atan Belcekız`ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz de yüzme molası veriyoruz. Yüzme molasının ardından Ölüdeniz'den ayrılıp Calbis adı verilen fiyort tipi doğal kanalın kıyısı olan Dalyan'a (Kaunos) ulaşıyoruz antik dönemde Calbis adı verilen fiyort tipi doğal kanalın kıyısı olan Dalyan’da Öğlen yemeğinden sonra, bineceğimiz kanal teknesiyle Dalyan Tekne Turu (3. Tekne Turu) Köyceğiz Gölü’nden başlayıp İztuzu Plajı’nda son bulan ve doğal bir labirent olan Dalyan Kanalı içinde turumuza başlıyoruz. Teknemizle alt bölümüne kadar yaklaşarak izleyebileceğimiz Dalyan - Kaunos Tapınak Tipi Kral ve Yönetici Mezarları bizleri etkileyecek. Buradan, rehberimizin verdiği bilgi ardından ayrılarak Dalyan Kanalı içerisindeki tekne turumuza devam ediyoruz. İztuzu Plajı’nda son bulacak olan keyifli yolculukta, şansımız varsa Caretta Caretta kaplumbağalarını da görüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz deltada ve Köyceğiz Gölü’nde bol miktarda bulunan ve Carettalar’ın da en sevdiği besinlerden birisi olan mavi yengeçlerin tadına bakmak için pişirtebilirler. Ardından ise Atlantik Okyanusu’ndan Anadolu sahillerine gelerek koruma altında bir tür olan Caretta-Caretta kaplumbağaları ve Nil (Trionyx Tringulus) kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktıkları, altın renkli kumlarıyla ünlü İztuzu Plajı’na varıyoruz. Buradaki dileyen müşterilerimiz 5 km.lik plajdan yararlanabilir, dileyenler kanal ağzında yüzmenin keyfini çıkarabilirler. Dinlenmek için hoş kafeteryalarında bulunduğu İztuzu Plajı’ndaki molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takip ederek Dalyan’a ulaşıyoruz. Buradan İztuzu Plajında verilen serbest zaman ve yüzme molası sonrasında Marmarise hareket ediyoruz Yerleşme ve akşam Yemeği Marmariste bulunan otelimizde. Yemek sonrasında dileyen misafirlerimiz ile birlikte Marmaris Barlar sokağına eğlenmeye gidiyoruz. .(Ekstra ) 

Diğer Detaylar :
Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Öğle Yemeği : Öğle yemeği (Menü olarak alınacak ) (Ekstra) 
Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Konaklama Oteli : 3*- 4* Standart Marmaris Otelleri

6. GÜN MARMARİS - GÖKOVA KÖRFEZİ – AZMAK ÇAYI – GÖKOVA TEKNE TURU - SEDİR ADASI – YÜZME MOLALARI – AKYAKA BELDESİ – BODRUM

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Gökova’ya hareket ediyoruz. Azmak Çayı kenarında kısa molanın ardından Gökova Tekne Turumuza (4. Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Gelibolu Adası, İncekum, Sualtı Mağaraları, Lacivert Koy başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından Sedir Adası’na gidiyoruz. Sedir Adası’nda verilen molanın ardından Akyaka’ya geri dönüyoruz. Akyaka Beldesinden bedenen ayrılırken ruhumuzu da Gökova Körfezi’nde bırakıyor ve rotamızı gece eğlencesinin ve Türkiye’nin en popüler yerlerinden olan Bodrum’a hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam, Arzu eden konuklarımız için Bodrum’un olmazsa olmazlarından Bodrum Barlar Sokağı Turu (Ekstra).

Diğer Detaylar :
Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Öğle Yemeği : Teknede öğle yemeği (Izgara tavuk ya da alabalık, makarna, salata) (Ekstra) 
Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Konaklama Oteli: 3*- 4* Standart Bodrum – Milas Otelleri

7. GÜN  BODRUM TEKNE TURU - ŞİRİNCE KÖYÜ - ESKİRUM EVLERİ

Otelde alınan kahvaltı sonrası, limandan bineceğimiz teknemizle birlikte Bodrum'un eşsiz koyları olan Aspat, Bitez, Bağla, Deve Plajı, Akvaryum gibi sayısız koyda gün boyu denize girme imkanımız olacak (5. Tekne Turu).Tekne Turumuzun bitimi sonrası Bodrumdan ayrılıyoruz Milas'tan geçerek, Bafa gölü yakınlarında Beş parmak Dağlarını görüp, hikâyesini dinledikten sonra Şirince'ye doğru devam ediyoruz. Selçuk üzerinden kaybolmamış köy dokusu ile eski bir Rum kasabası olan meyve şaraplarıyla ünlü Şirince'ye varıyoruz. Eski adlarından biri çirkince olan bu şirin Rum köyünün sokaklarında nostaljik bir yürüyüş yapıyor ve meşhur meyve şaraplarından tatma ve alma şansına sahip oluyoruz. Şirince gezimizden sonra Dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Diğer Detaylar :
Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Öğle Yemeği : Bodrum Teknesinde Menü olarak alınacaktır (Ekstra) 
Akşam Yemeği : Dönüş yolunda serbest alınacaktır. 
Konaklama Oteli : Otel konaklaması bulunmamaktadır

8. GÜN HATAY 
Rüya gibi bir tatil sonrasında sabah saatlerinde Hatay’a varıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka organizasyonumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Fiyatlarımıza Dahil Olan Hizmetler :  
- Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,
- Lüks Araçlar İle Ulaşım,
- Tekne Turları,
- Programda belirtilen çevre gezileri,
- Profesyonel rehberlik hizmetleri,
- Otobüs içi ikramlar,
- Keşif Tour güvencesi,
- 1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

3* VE 4* OTELLER '' YARIM PANSİYON '' FİYAT LİSTESİ

Tarih Aralığı 2 Kişilik Odada Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda 1. Çocuk
25/07/2021-01/08/2021 1859,00 TL 1670,00 TL 2350,00 TL (7-12) Yaş 1590.00 TL
(2-6) Yaş 890.00 TL
01/08/2021-08/08/2021 1859,00 TL 1670,00 TL 2350,00 TL (7-12) Yaş 1590.00 TL
(2-6) Yaş 890.00 TL
08/08/2021-15/08/2021 1859,00 TL 1670,00 TL 2350,00 TL (7-12) Yaş 1590.00 TL
(2-6) Yaş 890.00 TL
15/08/2021-22/08/2021 1859,00 TL 1670,00 TL 2350,00 TL (7-12) Yaş 1590.00 TL
(2-6) Yaş 890.00 TL
22/08/2021-29/08/2021 1859,00 TL 1670,00 TL 2350,00 TL (7-12) Yaş 1590.00 TL
(2-6) Yaş 890.00 TL
29/08/2021-05/09/2021 1859,00 TL 1670,00 TL 2350,00 TL (7-12) Yaş 1590.00 TL
(2-6) Yaş 890.00 TL
05/09/2021-12/09/2021 1859,00 TL 1670,00 TL 2350,00 TL (7-12) Yaş 1590.00 TL
(2-6) Yaş 890.00 TL
12/09/2021-19/09/2021 1859,00 TL 1670,00 TL 2350,00 TL (7-12) Yaş 1590.00 TL
(2-6) Yaş 890.00 TL
19/09/2021-26/09/2021 1469,00 TL 1399,00 TL 1829,00 TL (7-12) Yaş 1139.00 TL
(2-6) Yaş 539.00 TL
26/09/2021-03/10/2021 1469,00 TL 1399,00 TL 1829,00 TL (7-12) Yaş 1139.00 TL
(2-6) Yaş 539.00 TL
03/10/2021-10/10/2021 1459,00 TL 1399,00 TL 1789,00 TL (7-12) Yaş 1129.00 TL
(2-6) Yaş 529.00 TL

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. 4 gün ve üzeri konaklamalı turlarda sigorta bedeli  40 TL dir.


 TÜM KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT!


Ege Turları, Akdeniz Turları, Hatay Çıkışlı Ege Akdeniz Turları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için ;

ATATÜRK CADDESİ MERKEZ OFİSİMİZİ  ziyaret edebilir,

0326 214 60 60 veya 0326 213 45 03 nolu telefon hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Hizmetler : 
- Öğle yemekleri, 
- Tüm yemeklerde alınan içecekler, 
- Ferdi kaza sigortası, 
- Ekstra olarak belirtilen tüm organizasyonlar,
- Kişisel harcamalar,
- Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri. 
(Değerli misafirlerimiz müze ören yeri girişleri isteğe bağlı olup istediğiniz müzeye giriş sağlayıp istemediğiniz müzeye giriş sağlamayabilirsiniz. Müze kart alarak daha ekonomik olarak giriş sağlayabilirsiniz) 


Tur Kalkış Detayları : 

 • 19:00 Eski Belediye Binası
 • 20:00 İskenderun Prime Mall AVM Yanı

Gezilecek Yerler : 

ANTALYA

Akdeniz denince akla ilk gelen şehirlerin başında gelir Antalya. Turizmin ise can damarlarından biridir aynı zamanda. Her köşesinde tarihi, doğayı özenle saklayan bu şehir dört mevsim bambaşka güzelliklerle çıkar ziyaretçilerinin karşısına. Sahilleri, tarihi antik kentleri, şelaleleri, eğlence hayatı ve daha niceleriyle her yıl Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden binlerce turisti kendine çekmeyi başarmaktadır.

GÖRÜLMELİ

Antalya görülmesi gereken yerler
 • Aspendos Antik Tiyatro
 • Düden Şelalesi
 • Kaleiçi
 • Kurşunlu Şelalesi
 • Kurşunlu Şelalesi

TADILMALI

Antalya ne yenir
 • Hülüklü Çorba
 • Antalya Piyazı
 • Enginarlı Girit Kebabı
 • Laba Dolması
 • Şilofta
 

KAŞ

Antalya’nın sakin ve huzur kokan tatil cenneti Kaş’ın tarihi geçmişine, doğal güzelliklerine doğru yola koyulmayı planlıyorsanız Keşif Tour Kültür Turları ile keyifli bir tur fırsatı yakalayabilirsiniz. Antalya’nın batısında, şehir merkezinden 189 km uzaklıkta yer alan Kaş, begonvillerle süslü sokakları, turkuaz denizi kucaklayan yemyeşil dağları ile sizleri bekliyor. 

GÖRÜLMELİ

Kaş görülmesi gereken yerler
 • Antiphellos Antik Kenti
 • Kaleköy
 • Meis Adası
 • Saklıkent Milli Parkı

TADILMALI

Kaş ne yenir
 • Dağ Kekiği
 • Istakoz
 • Şarap
 

DEMRE

Antalya’nın hem doğal güzelliklerini hem de tarihi zenginliklerini bir arada sunan turistik ilçelerinden biri olan Demre; plajları, koyları, masmavi denizi ile yaz aylarında turistlerle dolup taşmaktadır.  Demre, aynı zamanda Likya Uygarlığının da en önemli yerleşim yerlerinden biri olmuş ve izlerini Simena, Andreake gibi antik kentleri ve daha pek çok tarihi yapılarıyla günümüze ulaştırmayı başarmıştır.

GÖRÜLMELİ

Demre görülmesi gereken yerler
 • Andria Antik Kenti
 • Myra Antik Kenti
 • Myra Ören Yeri

TADILMALI

Demre ne yenir
 • Istakoz
 • Mavi Yengeç
 • Mezeler
 

FETHİYE

Doğanın ve tarihin birbiriyle olan mükemmel birlikteliğini Keşif Tour Ege Akdeniz Turları’nda Fethiye ile yakalayabilirsiniz. Kristal berraklığındaki denizi, altın sarısı kumsalları, tarihi, adaları, cenneti anımsatan koyları, ormanlarla kaplı dağları ile Fethiye, şehirden uzaklaşıp nefes almak isteyen herkes için ideal bir rota olmaktadır.

GÖRÜLMELİ

Fethiye görülmesi gereken yerler
 • Çalış Plajı
 • Kayaköy
 • Kelebekler Vadisi
 • Tlos Antik Şehri
 • Yakapark

TADILMALI

Fethiye ne yenir
 • Balık
 • Dondurma
 • Meze Çeşitleri
 

MARMARİS

Muğla’ya 54 km uzaklıkta, yeşilin ve mavinin doğayla bütünlüğünün en güzel yansımalarından olan bir tatil cennetidir Marmaris. Mavi bayraklı plajlarından, ormanlarla çevrelenmiş saklı koyları, tarihi alanları ile ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biridir.

GÖRÜLMELİ

Marmaris görülmesi gereken yerler
 • Koylar
 • Marmaris Kalesi
 • Su Parkı

TADILMALI

Marmaris ne yenir
 • Dondurma
 • Hamburger Çeşitleri
 • Yöresel Kahvaltı
 

BODRUM

Muğla’nın dünyanın dört bir yanından turist çeken tatil cenneti Bodrum’u tüm yönleriyle keşfetmek, bilinen güzelliklerinin yanında bilinmeyen güzelliklerini de görmek istiyorsanız Keşif Tour Kültür Turları arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Begonviller ve zakkumlarla süslü sokakları, beyaz badanalı evleri, ışıl ışıl parlayan denizi, birbirinden güzel koyları, yemyeşil ormanları ve eğlence dolu geceleri ile ünlü Bodrum için yola çıkmanın Keşif Tour ile tam zamanı!

GÖRÜLMELİ

Bodrum görülmesi gereken yerler
 • Bodrum Kalesi
 • Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi
 • Halikarnas Mozolesi

TADILMALI

Bodrum ne yenir
 • Balık
 • Dondurma
 • Meze Çeşitleri
 

ŞİRİNCE

Bir zamanlar kıyametin kopacağı gün tek kalacak olarak yer olarak bilinen Şirince, İzmir’in en özel köylerindendir. Köy sokaklarında gezip, muhteşem bir yerde olduğunuzu siz de keşfetmelisiniz. Keşif Tour Şirince turlarını şimdi inceleyebilir ve kendiniz için en uygun olanları hemen tercih edebilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Şirince görülmesi gereken yerler
 • Aziz John Baptist Kilisesi
 • Köy Sokakları
 • Şarap Mahzenleri

TADILMALI

Şirince ne yenir
 • Gözleme
 • Şarap
 • Yöresel Kahvaltı
 
 

Bu program bir GEZİNOMİ LOGO ile ilgili görsel sonucu organizasyonudur.


COVİD – 19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER

* Turlarımız araçların yarı kapasitesi ile olacaktır.

* Turlarımızda Kişisel Hijyen Seti verilecektir. ( Maske, Eldiven, Dezenfektan veya Kolonya)

* Turlar öncesi araçlarımız dezenfekte edilecektir.

* Turlarda kullanılan otel, restaurant ve alışveriş mekanlarının Covid – 19 kapsamında önlemlere uyan işletmeler olacaktır

* Araçlarımıza biniş sırasında ateş ölçümü yapılacak olup, bu uygulama tur boyunca hergün rutin olarak tekrarlanacaktır

* Turlarımızda kullanılan araçlarımız da yeni bir genelge yayınlanıncaya kadar %50 kapasite ile hizmet verilecektir; sosyal mesafe kurallarına uygun olarak araçlarda oturma düzeni 1+1  şeklinde olacaktır

* Paket tur satın alan misafirlerimizin otobüs veya diğer ulaşım araçlarına binişleri öncesinde biniş noktalarımızda tur ulaşım aracına kabul formu görevli personeller tarafından paylaşılarak imzalatılacaktır

*  Araçlarımıza biniş sırasında ateş ölçümü yapılacak olup, bu uygulama tur boyunca hergün rutin olarak tekrarlanacaktır

*  Araçlarımız da koruyucu ekipman (maske, dezenfektan, eldiven) bulunmaktadır ve tüm misafirlerimize dağıtılacaktır.

*  Misafirlerimiz ve personelimizin maske kullanımı zorunludur.

*  Araçlarımızın ön kapı ve arka kapı bölümlerinde araca binişlerde kullanılmak üzere dezenfektan bulundurulmaktadır.

*  Araçlarımızda tek kullanımlık bardak su haricinde ikram dağıtılmayacaktır.

*  Turlarımızın da belirli süreler içerisinde molalar verilerek araç havalandırılması sağlanacaktır.

*  Rezervasyonunuzu oluşturma esnasında seyahat temsilcisi ile birlikte, HES uygulaması üzerinden kod ile sorgulama gerçekleştirilerek rezervasyon onaylanır.


GENEL ŞARTLAR

• Hareket saatinden en az yarım saat önce belirtilen buluşma yerinde olmanız gerekmektedir.
• Ulaşım ve rehber iletişim bilgileri tur hareketinden 48 saat önce iletilecektir. 
• Rehberleriniz gerekli gördüğü takdirde ekstra turların günlerinde ve güzergahlarında değişiklik yapabilirler. Yeterli kişi sayısı oluşmadığı takdirde ekstra turlarda fiyat değişikliği olabilir ya da turlar gerçekleştirilmeyebilir.
• Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
• Otobüslü turlarda katılan kişi sayısına göre lüks sınıf midibüs ve minibüsler kullanılabilir.
• Otobüslü turlarda oturma düzeni rezervasyon sırasına göre yapılmakta olup koltuk sözü verilemez.