Müşteri Hizmetleri:
(0326) 214 60 60
(0326) 213 45 03


 Antakya , Adıyaman , Malatya , Elazığ, Diyarbakır , Batman , Şanlıurfa , Mardin , Gaziantep , KahramanmaraşTUR ÇIKIŞ TARİHLERİ :

TUR DÖNÜŞ TARİHLERİ :


TUR ÇIKIŞ TARİHLERİ :

TUR DÖNÜŞ TARİHLERİ :
18 Temmuz 2021 Pazar 24 Temmuz 2021 Cumartesi 26 Eylül 2021 Pazar 02 Ekim 2021 Cumartesi
25 Temmuz 2021 Pazar 31 Temmuz 2021 Cumartesi 03 Ekim 2021 Pazar 09 Ekim 2021 Cumartesi
01 Ağustos 2021 Pazar 07 Ağustos 2021 Cumartesi 10 Ekim 2021 Pazar 16 Ekim 2021 Cumartesi
08 Ağustos 2021 Pazar 14 Ağustos 2021 Cumartesi 17 Ekim 2021 Pazar 23 Ekim 2021 Cumartesi
15 Ağustos 2021 Pazar 21 Ağustos 2021 Cumartesi 24 Ekim 2021 Pazar 30 Ekim 2021 Cumartesi
22 Ağustos 2021 Pazar 28 Ağustos 2021 Cumartesi 31 Ekim 2021 Pazar 06 Kasım 2021 Cumartesi
29 Ağustos 2021 Pazar 04 Eylül 2021 Cumartesi 07 Kasım 2021 Pazar 13 Kasım 2021 Cumartesi
05 Eylül 2021 Pazar 11 Eylül 2021 Cumartesi 14 Kasım 2021 Pazar 20 Kasım 2021 Cumartesi
12 Eylül 2021 Pazar 18 Eylül 2021 Cumartesi 21 Kasım 2021 Pazar 27 Kasım 2021 Cumartesi
19 Eylül 2021 Pazar 25 Eylül 2021 Cumartesi 28 Kasım 2021 Pazar 04 Aralık 2021 Cumartesi

Seyahat Planı : 
1. GÜN 
ADANA - ANTAKYA - ASİ NEHRİ - UZUN ÇARŞI - HARBİYE - MOZAİK MÜZESİ - ST.PİERRE KİLİSESİ 

10:30 Sabancı Merkez Camii Önü  Hareket ve Gündüz Yolculuğu

Biniş noktalarından hareket ile Antakya'ya gitmek üzere rehberimizin bilgilendirme amaçlı anlatımları ve çeşitli araç içi ikramları eşliğinde yola çıkıyoruz.  Yolda Alınan (ekstra) serbest kahvaltının ardından. Adana şehir merkezine giderek Sabancı Merkez Camii ve Taş Köprüyü panoramik olarak görüyoruz ardından zengin kültürü ile dikkat çeken İskenderun üzerinden Belen Geçidine çıkarak Amik Ovası ve Amanos Dağları' nın doyumsuz manzarasını izleyerek Antakya'ya ulaşıyoruz. Eski adı Orontes Nehri olan Suriye Dağlarından doğup Saman Dağında denize boşalan Asi Nehri'nin kıyısında kurulan Antakya'da ki ilk durağımız dünyanın en büyük üçüncü mozaik müzesi olan Antakya Mozaik Müzesi olacak. Burada antik dönemdeki ismi Dafne günümüzdeki ismi Harbiye'den çıkartılan Mozaikleri görüyoruz. Rehberimizin yapacağı anlatımlar ardından Tahtacılar çarşısı olarak da bilinen Uzun Çarşı'da serbest zaman veriyoruz. Daha sonrasında ilk Hristiyan şehitlerinden olan Habib-i Neccar Camii gezisini yapıyoruz. Sonrasında Antakya Sokaklarında yürüyerek kısa bir Antakya turu yapıyoruz. Müsait olduğu takdirde gezebileceğimiz Türk-Katolik Kilisesi'ni görüp, Tarihi Antakya Evleri'ni gördükten sonra dünyanın ilk kilisesi olarak kabul edilen St. Pierre Kilisesi'ne gidiyoruz. Antakya manzarası sizleri büyüleyecek. Gezimiz sonrasında Antakya'dan 12 km ileride Daphne ve Apollon'un aşklarının geçtiği Harbiye'ye (Dafne) giderek mesire yeri olan Küçük Şaleleri görüyoruz. İpek ve defne ağacı, sabun vb. ürünleri aldıktan sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Diğer Detaylar : 
Sabah Kahvaltısı: Serbest olarak yolda dinlenme tesisinde alınacaktır. 
Öğlen Yemeği : Antakya'da alınacaktır Serbest Veya menü (Ekstra). 
Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Konaklama Oteli: Tarbuş Otel, Deliban Hotel, Grand Özcihan, Grand Boğaziçi Hotel, Grand Mina Hotel Vb Oteller

2. GÜN ANTAKYA - ADIYAMAN - ARSEMİA - CENDERE KÖPRÜSÜ - KARAKUŞ TÜMÜLÜSÜ - NEMRUT DAĞI 
Değerli Misafirlerimiz; Sabah otelimiz de alacağımız kahvaltı sonrasında Antakya'dan ayrılıyor ve Kırıkhan-Hassa-Islahiye-Pazarcık-Gölbaşı üzerinden Adıyaman'a ulaşıyoruz. Burada otobüsümüzden inerek bizleri bekleyen minibüslerimize biniyoruz. Daha sonrasında Kahta dan geçerek ilk durağımız olan Karakuş Tümülüsüne geliyoruz. Muhteşem bir manzara içerisinde rehberimizin yapacağı anlatımlar ardından Roma İmparatorluğunun efsanevi IX. Lejyonunun inşa ettiği Cendere Köprüsüne ulaşıyoruz. Burada yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğrafların ardından, Kommagene Krallarının yazlık başkenti olan Arsemia'yı görerek deniz seviyesinden 2100 m yükseklikte bulunan Nemrut dağının zirvesine ulaşıyoruz. Kommagene kralı Antiokhos adına yapılan Tümülüsü ve Doğu-Batı Teraslarını, burada bulunan devasa heykelleri görüyoruz. Yapılan anlatımlar ardından Gün Batımını (Bölgenin yoğunluğuna bağlı olarak tur programında herhangi bir değişiklik olmadan GÜN DOĞUMUNA da çıkılabilir) muhteşem manzarasında seyrediyoruz. Ardından tekrar minibüslerimize binerek Adıyaman'da bulunan otelimize ulaşıyoruz. Konaklama ve akşam yemeğimiz otelimizde.

Diğer Detaylar : 
Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Öğlen Yemeği : Adıyaman’da alınacaktır Serbest Veya menü (Ekstra). 
Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Konaklama Oteli : White Star Hotel , Samos Otel, Bozdoğan Otel,Rabat Hotel Vb. Oteller

3. GÜN MALATYA - BATTALGAZİ - ASLANTEPE HÖYÜĞÜ - ELAZIĞ - HARPUT KALESİ - HARPUT ULU CAMİİ - HAZAR GÖLÜ - DİYARBAKIR - DİYARBAKIR SURLARI - URFA KAPI - MARDİN KAPI - KEÇİ BURCU - ONGÖZLÜ KÖPRÜ - ULU CAMİİ - CAİT SITKI TARANCI EVİ
Değerli Misafirlerimiz; sabah otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Adıyaman’dan ayrılarak Malatya‘ya varıyoruz. Atatürk Evi, Malatya Müzesi, Tarihi Malatya evlerinin bulunduğu Beş Konaklar mevkii ve Eski Malatya (Battal Gazi) gezilerini gerçekleştiriyoruz. Ardından Aslantepe Höyüğü ve Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı gezilerini tamamladıktan sonra kayısı ve yan ürünlerinin satıldığı Şire Pazarında alış-veriş imkânı veriyoruz. Alış-veriş sonrası Malatya'dan ayrılarak Elazığ’a hareket ediyoruz. Karakaya Baraj Gölü üzerindeki Kömürhan Köprüsünü geçerek ulaştığımız Elazığ’da ilk olarak, kentin en önemli noktası olan Harput Kalesi’ne çıkıyoruz öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrasında ise. Harput ulucamini ziyaret ediyoruz Harput gezimizin ardından sit alanı olan Hazar Gölü’ne hareket ediyoruz. Batıda Kürk Suyu ağzında Kürk Deltası, doğuda ise Zıkkım Deresi ağzında Gezin Deltası bulunan gölün kıyısında vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Diyarbakır’a hareket ediyoruz. Diyarbakır’da ilk olarak Hasanpaşa Hanı’nı geziyoruz. Ardından edebiyat dünyamızın önemli isimlerinden ve 35 yaş şiiri ile tanınan, Cahit Sıtkı Tarancı’nın doğduğu ve şu anda müze olarak hizmet veren evi geziyoruz. Bu ev aynı zamanda Diyarbakır sivil mimarisinin en güzel örneğidir. Sur içerisinde İslam tarihinin en eski camilerinden olduğuna inanılan, Anadolu’da kurulan ve İslam Dünyası’nın V. Haremi Şerifi olan Diyarbakır Ulu Camiini geziyoruz. Yapım tarihi ve yaptıran uygarlığın bilinmediği, 9000 yıllık bir tarihe sahip olduğu bilinen Diyarbakır Surlarının en eskisi olan Mardin Kapı ve Keçi Burcunu görüyoruz. Aynı noktadan Dicle kıyısındaki Hevsel Bahçeleri ve 10 Gözlü Köprüyü de gördükten sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Diğer Detaylar : 
Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Öğlen Yemeği : Elazığ’da alınacaktır Serbest Veya menü (Ekstra). 
Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Konaklama Oteli: Diyarbakır Plaza Otel, Diyarbakır Demir Otel Vb Oteller

4. GÜN BATMAN - HASANKEYF - MİDYAT - MİDYAT KONUKEVİ - TELKARİ ÇARŞISI
Değerli Misafirlerimiz; Sabah kahvaltı sonrası Hasankeyf`e ulaşıyoruz. Dicle Nehri üzerine kurulacak olan Ilısu Barajı nedeniyle sular altında kalacak olan şehirde Yeni Saray, Mescit, Gözetleme Kulesi, Büyük Saray, Zekât Kuyusu, Ulu Cami, Mağaralar gezimizi Kale bölümü kapalı olduğundan panoramik olarak görüp El Rızk Caminin kalan tek parçası eşsiz minaresini fotoğraflıyoruz. 1116 yılında Artuklu Hükümdarı Fahrettin Karaaslan tarafından yaptırılan Tarihi Köprüyü görüp, Kör Zeynel Bey Türbesini de fotoğrafladıktan sonra gezimizi tamamlıyoruz. Yapılan anlatımlar çekilen fotoğrafları takiben verilen serbest zamanda Dibek Kahvesini içmeyi ihmal etmeyin. Sonrasında bu güzel yerden ayrılarak Midyat'a ulaşıyoruz. İlk durağımız Sıla ve Adını Kalbime Yazdım Dizilerinin de çekildiği ve daha birçok diziye ev sahipliği yapan Midyat konukevi olacak. Sivil mimarinin en güzel örneğini göreceğimiz bu konak ardından Telkâriciler çarşısında alışveriş için verilen serbest zamanı takiben Otelimize ulaşıyoruz. Konaklama ve akşam yemeğimiz otelimizde.

Diğer Detaylar : 
Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Öğlen Yemeği : Hasankeyf’da alınacaktır Serbest Veya menü (Ekstra). 
Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Konaklama Oteli : Mardin YayGrand Otel, Matiat Otel Büyük Mardin Oteli Vb Oteller

5. GÜN KASIMİYE MEDRESESİ - ULU CAMİİ - ABBARLAR - PTT BİNASI - MEZOPOTAMYA OVASI - DEYR UL ZAFARAN - HARRAN OVASI - HÖYÜK - HARRAN KONUKEVİ
Değerli Misafirlerimiz; Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası, Kentsel sit alanı olan ve koruma altına alınan Eski Mardin'de gezimize öncelikle Kasımiye Medresesinden başlayacağız. Medresenin avlusunda bulunan küçük havuzu yapıya serinlik katmakla birlikte Selsebil adı verilen çeşmenin anlatımını rehberimizden dinlediğinizde bir kez daha büyüleneceksiniz. Öğle yemeğimizin ardından Ulu Camii'ye doğru yürüyüşümüze başlıyoruz. Dar ve taş sokaklarda çarşıların arasından yapacağımız yürüyüşümüz sonrasında Mardin'in en büyük Camisi olan Camii Kebir de olarak geçen Ulu Camiyi bir şiir misali okunacak olan minaresinin anlatımını dinledikten sonra belediye temizlik işlerinin -eşekler- ile yapıldığı evlerin altından geçen Abbaraların altından geçerek yürüyüşümüze devam ediyoruz. Şehidiye medresesini ve PTT binasını gördükten sonra Mezopotamya Ovasına karşı yorgunluk çaylarımızı ve kahvelerimizi içiyoruz. Kısa bir dinlenme molasının sonrasında Deyr-ul Zafaran Manastırına gidiyoruz. Süryanilerin 1000 yıldan fazla bir zaman Patrikhane merkezi olan Deyrul Zafaran Manastırını gezerken 4000 yıllık Güneş tapınağını (Sin tapınağını) Şifahaneyi, Kilisesini ve Vaftizhanesini dolaşıp Mardin'den ayrılıyoruz. Daha sonrasında dünyanın ilk üniversitesinin bulunduğu Harran'a geliyoruz. Dünya'da sadece 3 bölgede bulunan Konik Kubbeli Evleriyle koruma altına alınmış olan Harran'da; Ulu Cami Kalıntıları, Höyük, Şehir Surları, Kale, Geleneksel Harran Evlerini görüp bir tanesine misafir oluyoruz. Sonrasında otelimize yerleşme Otel'de Konaklamamız Oda Kahvaltı şeklinde olup Akşam yemeği Tur ücretine dahil değildir. Arzu eden Misafirlerimizle Şanlıurfa'nın vazgeçilmezi Sıra Gecesine katılıyoruz. Sıra gecesinde mırramızı içip şıllık tatlısını ve çiğ köfte yiyor eğlenceye tam hız devam ediyoruz. (ekstra)

Diğer Detaylar : 
Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Öğlen Yemeği : Mardinde Serbest Veya menü (Ekstra). 
Akşam Yemeği: Ekstra (serbest) 
Konaklama Oteli: Kilim Otel, Grand Urfa Hotel, Asil Otel Vb Oteller

6. GÜN ŞANLIURFA - BALIKLI GÖL - HZ. İBRAHİM'İN DOĞDUĞU MAĞARA - KAPALI ÇARŞI - GÜMRÜKHAN - BİRECİK - KELAYNAK KUŞLARI - HALFETİ TEKNE TURU - FIRAT NEHRİ - RUM KALE - GAZİANTEP MOZAİK MÜZESİ
Değerli Misafirlerimiz; Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında Balıklı Göl Hali-ül Rahman Gölü ve Camii, Ayn-ı Zeliha Gölü İbrahim Peygamber Makamı, İbrahim Peygamberin ateşe atıldığı yer, Rızvaniye Camii, Mevlid-i Halil Camini ziyaret edip, Kapalı Çarşı, kilimciler, isotçular, demirciler, bakırcılar çarşıları ve Gümrük Han'da vereceğimiz serbest zaman içerisinde alışveriş yapabilirsiniz. Serbest zaman sonrası Birecik'e hareket ediyoruz. Nesli tükenmekte olan Kelaynak Kuşlarının koruma altına alındığı doğal yaşam çiftliğinde bu kuşları görme ve fotoğraflama fırsatı buluyoruz. Ardından yolumuza devam ediyoruz. Yolumuzun sonunda bizi sanki cennetten bir köşe Halfeti karşılıyor. Sular altında kalmış Halfeti de Fırat Nehrinin kenarında bizi bekleyen teknemiz ile güzel bir yolculuğa çıkıyoruz. Tekne turumuza eski bir yerleşim birimi olan Rum Kale'nin kalıntılarını görme fırsatı bulacağız. Tekne turumuzu tamamlıyor ve Siyah gülleriyle ünlü Halfeti'ye çıkıyoruz. Halfeti'den ayrıldıktan sonra Gaziantep'e ulaşıyoruz. Gaziantep'teki ilk gezi noktamız Birecik Barajının suları altında kalan tarihi Zeugma Antik Kentinden çıkarılan mozaiklerin sergilendiği Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi olacak. Burada rehberimizin yapacağı anlatımlar ardından, Gaziantep`te bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde.

Diğer Detaylar : 
Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Öğlen Yemeği : Halfeti Serbest Veya menü (Ekstra). 
Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Konaklama Oteli : Tilmen Hotel,Hotel Büyük Veliç Otel Vb. Oteller

7. GÜN GAZİANTEP (Ayıntap) KALESİ - SEDEFÇİLER ÇARŞISI - ALMACI PAZARI - BAKIRCILAR ÇARŞISI - ZİNCİRLİ BEDESTEN - TÜTÜNHANI - KASTELLER - TAHMİS KAHVESİ - KAHRAMANMARAŞ - ADANA
Değerli Misafirlerimiz; Sabah otelimiz de alacağımız kahvaltı sonrasında Kale-i Füsun ya da Kefen Kalesi olarak adlandırılan Gaziantep (Ayıntap) Kalesini panoramik olarak görüp fotoğrafını çekip tarihi çarşılarda gezimize başlıyoruz. Tarihin içinde bakır sesleri ile teknolojiye direnen Bakırcılar Çarsısından geçerek Almacı Pazarını, Zincirli Bedesteni görüp 17.yüzyılda Tekke Camii Külliye binası içinde kahve-kütüphane olarak kullanılan günümüzde Tahmis Kahvesi olarak anılan mekanda Sütlü Menengiç Kahvelerimizi içerek kısa bir mola ile serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Tütün Hanına giderek burada yeraltında bulunan ve su dağıtım şebekesi olan kastelleri görüyoruz. Alış-veriş için verilen uzun bir serbest zamanda bakır, baharat, Antep fıstığı, sedef kakma, baklava alışverişlerimizi yaptıktan sonra bu güzel şehirden ayrılarak "Madalyalı Şehir" Kahramanmaraş'a ulaşıyoruz. Mado Dondurmaları olarak bilinen işletmenin doğuş noktası olan Yaşar Pastanesinde dondurma molası ve Kahramanmaraş çarşılarında serbest zaman veriyoruz Kahramanmaraş'tan ayrılarak dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Diğer Detaylar : 
Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Öğlen Yemeği : Gaziantep’te alınacaktır (Ekstra). 
Akşam Yemeği : Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste serbest olarak alınacaktır. (Ekstra) 
Konaklama Oteli : Bu akşam otel konaklaması Bulunmamaktadır


Fiyatlarımıza Dahil Olan Hizmetler :  
- Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama (Sabah kahvaltı – Akşam Yemeği),
- Sanlıurfa’da Otelimizde 1 Gece Oda kahvaltı konaklama,
- Lüks Araçlar İle Ulaşım,
- Programda belirtilen çevre gezileri,
- Profesyonel rehberlik hizmetleri,
- Tur otobüsü içi ikramları,
- Tur güvencesi,
- 1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

Tarih Aralığı 2 Kişilik Odada Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda 1. Çocuk
18/07/2021-24/07/2021 1679,00 TL 1379,00 TL 2119,00 TL (7-12) Yaş 1149.00 TL
(2-6) Yaş 899.00 TL
25/07/2021-31/07/2021 1679,00 TL 1379,00 TL 2119,00 TL (7-12) Yaş 1149.00 TL
(2-6) Yaş 899.00 TL
01/08/2021-07/08/2021 1679,00 TL 1379,00 TL 2119,00 TL (7-12) Yaş 1149.00 TL
(2-6) Yaş 899.00 TL
08/08/2021-14/08/2021 1679,00 TL 1379,00 TL 2119,00 TL (7-12) Yaş 1149.00 TL
(2-6) Yaş 899.00 TL
15/08/2021-21/08/2021 1679,00 TL 1379,00 TL 2119,00 TL (7-12) Yaş 1149.00 TL
(2-6) Yaş 899.00 TL
22/08/2021-28/08/2021 1679,00 TL 1379,00 TL 2119,00 TL (7-12) Yaş 1149.00 TL
(2-6) Yaş 899.00 TL
29/08/2021-04/09/2021 1679,00 TL 1379,00 TL 2119,00 TL (7-12) Yaş 1149.00 TL
(2-6) Yaş 899.00 TL
05/09/2021-11/09/2021 1839,00 TL 1609,00 TL 2359,00 TL (7-12) Yaş 1319.00 TL
(2-6) Yaş 1019.00 TL
12/09/2021-18/09/2021 1839,00 TL 1609,00 TL 2359,00 TL (7-12) Yaş 1319.00 TL
(2-6) Yaş 1019.00 TL
19/09/2021-25/09/2021 1839,00 TL 1609,00 TL 2359,00 TL (7-12) Yaş 1319.00 TL
(2-6) Yaş 1019.00 TL
26/09/2021-02/10/2021 1839,00 TL 1609,00 TL 2359,00 TL (7-12) Yaş 1319.00 TL
(2-6) Yaş 1019.00 TL
03/10/2021-09/10/2021 1839,00 TL 1609,00 TL 2359,00 TL (7-12) Yaş 1319.00 TL
(2-6) Yaş 1019.00 TL
10/10/2021-16/10/2021 1839,00 TL 1609,00 TL 2359,00 TL (7-12) Yaş 1319.00 TL
(2-6) Yaş 1019.00 TL
17/10/2021-23/10/2021 1839,00 TL 1609,00 TL 2359,00 TL (7-12) Yaş 1319.00 TL
(2-6) Yaş 1019.00 TL
24/10/2021-30/10/2021 1839,00 TL 1609,00 TL 2359,00 TL (7-12) Yaş 1319.00 TL
(2-6) Yaş 1019.00 TL
31/10/2021-06/11/2021 1839,00 TL 1609,00 TL 2359,00 TL (7-12) Yaş 1319.00 TL
(2-6) Yaş 1019.00 TL
07/11/2021-13/11/2021 1679,00 TL 1379,00 TL 2119,00 TL (7-12) Yaş 1149.00 TL
(2-6) Yaş 899.00 TL
14/11/2021-20/11/2021 1679,00 TL 1379,00 TL 2119,00 TL (7-12) Yaş 1149.00 TL
(2-6) Yaş 899.00 TL
21/11/2021-27/11/2021 1679,00 TL 1379,00 TL 2119,00 TL (7-12) Yaş 1149.00 TL
(2-6) Yaş 899.00 TL
28/11/2021-04/12/2021 1679,00 TL 1379,00 TL 2119,00 TL (7-12) Yaş 1149.00 TL
(2-6) Yaş 899.00 TL

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. 4 gün ve üzeri konaklamalı turlarda sigorta bedeli  40 TL dir.


 TÜM KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT!


GAP Turları, Adana Çıkışlı GAP Turları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için ;

ATATÜRK CADDESİ MERKEZ OFİSİMİZİ ziyaret edebilir,

0326 214 60 60 veya 0326 213 45 03 nolu telefon hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Hizmetler : 
- Öğle yemekleri,
- Tüm yemeklerde alınan içecekler,
- Ekstra olarak belirtilen tüm organizasyonlar,
- Kişisel harcamalar,
- Tüm Müze, Ören yeri Giriş Ücretleri.

Tur Kalkış Detayları : 

 • 10:30 Sabancı Merkez Camii Önü

 Gezilecek Yerler : 

ADANA

Ülkemizin en kalabalık şehirlerinden ve köklü bir tarihi geçmişe sahip Adana’nın tarihini, doğal güzelliklerini tanıyacağınız, kendine özgü meşhur lezzetlerini yerinde deneyeceğiniz seyahat planını şimdi Keşif Tour Kültür Turları ile yapabilirsiniz. Kebabıyla, şehrin içinden geçen Seyhan Nehri’yle, kültürüyle Adana, yıl içinde binlerce turiste kapılarını açmaktadır.

GÖRÜLMELİ

Adana görülmesi gereken yerler
 • Adana Arkeoloji Müzesi
 • Adana Kalesi
 • Adana Kazancılar Çarşısı
 • Bebekli Kilisesi
 • Taş Köprü
 • Varda Köprüsü

TADILMALI

Adana ne yenir
 • Adana Kebap
 • Analı Kızlı
 • Bici Bici
 • Şalgam Suyu
 • Yüksük Çorbası
 

HATAY

‘Doğunun Kraliçesi’ olarak hafızalara kazınmış Hatay, tarih boyunca farklı medeniyetleri topraklarında ağırlamış ve bu özelliği ile ülkemizin çoklu kültürleri bir arada yaşatan en zengin şehirlerinden biridir. Yöresel mutfağıyla da öne çıkan şehir, tadı damaklarda bırakan lezzetlerinin yanı sıra yaylaları, kaplıcaları, denizi, köklü tarihi ve tarihini yaşatan yapılarıyla ziyaretçilerine kendine hayran bırakmaktadır.

GÖRÜLMELİ

Hatay görülmesi gereken yerler
 • Habib-i Neccar Camii
 • Harbiye Şelalesi
 • Hatay Arkeoloji Müzesi

TADILMALI

Hatay ne yenir
 • İçli Köfte
 • Kebap
 • Künefe
 

ADIYAMAN

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin Orta Fırat bölümünde yer alan ve tarih boyunca çok sayıda medeniyetin gelip geçtiği Adıyaman, farklı medeniyetlerin kültürlerini, tarihini günümüze en güzel örnekleriyle ulaştıran özel şehirlerden biridir. GAP Turlarının en gözde duraklarından Adıyaman’ın tarihi atmosferini soluyacağınız, adım adım sokaklarında dolaşacağınız, misafirperver insanları ile tanışacağınız, yöresel lezzetlerinin tadına varacağınız tur fırsatını Keşif Tour ile yakalayabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Adıyaman görülmesi gereken yerler
 • Adıyaman Müzesi
 • Atatürk Barajı
 • Nemrut Dağı

TADILMALI

Adıyaman ne yenir
 • Adıyaman Tavası
 • Ekşili Köfte
 • Kabak Aşı
 

DİYARBAKIR

Yaklaşık 9 bin yıllık tarihi geçmişe sahip, Güneydoğu’nun en önemli kentlerinden biri olan Diyarbakır, GAP Turlarının ise vazgeçilmez duraklarından. Köklü tarihini günümüze taşıyan hanları, camileri, kiliseleri, medreseleri ile bu topraklar üzerinde farklı medeniyetlerin izlerini sürebilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Diyarbakır görülmesi gereken yerler
 • Behram Paşa Camii
 • Deliler Hanı
 • Diyarbakır Kalesi
 • Malabadi Köprüsü
 • Sülüklü Han

TADILMALI

Diyarbakır ne yenir
 • Ayvalı Kavurma
 • Burma Kadayıf
 • Cartlak Kebabı
 • Duvaklı Pilav
 • Mumbar Dolması
 

MARDİN

Güneydoğu’nun Fırat ve Dicle arasında kalan, kendine has mimarisi, milattan önceye dayanan tarihi ile gezginlerin en çok ilgi gösterdiği şehirlerin başında gelmektedir Mardin. Suriye’ye sınır komşusu olan şehir, tarihi önemi büyük olan İpek Yolu üzerinde bulunmasından dolayı farklı medeniyetlere kucak açmıştır. Farklı dinleri ve kültürleri bir arada yaşatan Mardin; hanlarıyla, hamamlarıyla, kiliseleriyle, çarşılarıyla doyumsuz bir gezi fırsatı sunmaktadır.

GÖRÜLMELİ

Mardin görülmesi gereken yerler
 • Mardin Evleri
 • Deyrulzafaran Manastırı
 • Kasımiye Medresesi
 • Mardin Kalesi
 • Ulu Camii

TADILMALI

Mardin ne yenir
 • Dobo
 • İşkembe Dolması
 • Kaburga Dolması
 • Mırra
 • Soğan Kebabı
 

ŞANLIURFA

Medeniyetler ve kültürler beşiği olan Şanlıurfa, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en çok merak edilen şehirlerinden biridir. ‘Peygamberler Şehri’ olarak bilinen Şanluurfa; adeta bir açık hava müzesi görünümündedir. Kurtuluş Savaşı sürecinde halkın büyük mücadelesinden dolayı ‘Şanlı’ unvanını alan şehir, tarih severler için mükemmel bir seyahat rotası olmaktadır.

GÖRÜLMELİ

Şanlıurfa görülmesi gereken yerler
 • Balıklıgöl
 • Göbeklitepe
 • Rumkale

TADILMALI

Şanlıurfa ne yenir
 • İsot Çömleği
 • Lahmacun
 • Şıllık Tatlısı
 • Urfa Kebap
 

GAZİANTEP

Başlı başına kendine has lezzetlerini denemek için bile ülkemizin her noktasından insanları kendine çeken Güneydoğu’nun parlayan güneşi Gaziantep’i adım adım keşfetmek, bilinen güzelliklerinin yanı sıra bilinmeyen yönlerini de öğrenmek için Keşif Tour GAP Turları arasından kendinize uygun bir tarihi seçip, uygun fiyatlarla tur planlayabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Gaziantep görülmesi gereken yerler
 • Gaziantep Hayvanat Bahçesi
 • Gaziantep Kalesi
 • Zeugma Müzesi

TADILMALI

Gaziantep ne yenir
 • Baklava
 • Kebap
 • Küşleme
 

KAHRAMANMARAŞ

Maraş dondurmasıyla gönüllere taht kurmuş Kahramanmaraş’ın dondurmasını yerinde tadabileceğiniz, tarihi değerleri ve kültürüyle iç içe keyifli bir seyahat fırsatı Keşif Tour GAP Turlarında sizi bekliyor diyebiliriz. Binlerce yıllık tarihi köprüleri, konakları, tarihi çarşıları, hanları, camileri ve doğal güzellikleriyle yeni yerler keşfetmekten zevk alan gezginleri adeta kendine çekmektedir.

GÖRÜLMELİ

Kahramanmaraş görülmesi gereken yerler
 • Bayrak Anıtı
 • Minyatür
 • Yeraltı Çarşısı

TADILMALI

Kahramanmaraş ne yenir
 • Ciğer
 • Kebap
 • Kelle Paça
 

Bu program bir GEZİNOMİ LOGO ile ilgili görsel sonucu organizasyonudur.


GENEL ŞARTLAR
• Hareket saatinden en az yarım saat önce belirtilen buluşma yerinde olmanız gerekmektedir.
• Ulaşım ve rehber iletişim bilgileri tur hareketinden 48 saat önce iletilecektir. 
• Rehberleriniz gerekli gördüğü takdirde ekstra turların günlerinde ve güzergahlarında değişiklik yapabilirler. Yeterli kişi sayısı oluşmadığı takdirde ekstra turlarda fiyat değişikliği olabilir ya da turlar gerçekleştirilmeyebilir.
• Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
• Otobüslü turlarda katılan kişi sayısına göre lüks sınıf midibüs ve minibüsler kullanılabilir.
• Otobüslü turlarda oturma düzeni rezervasyon sırasına göre yapılmakta olup koltuk sözü verilemez.