Müşteri Hizmetleri:
(0326) 214 60 60
(0326) 213 45 03


UÇAK BİLETİNİZ KEŞİF TOUR'DA

EN İYİ FİYAT - GÜVENİLİR VE TECRÜBELİ DANIŞMANLIK HİZMETİ - KONFORLU SEYAHAT - KREDİ KARTINA 6 TAKSİT İMKANI !


 Yurt içi ve yurt dışı uçak bileti talepleriniz için ;

ATATÜRK CADDESİ MERKEZ SATIŞ OFİSİMİZİ ziyaret edebilir,

0326 214 60 60 veya 0326 213 45 03 nolu telefon hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


 En Uygun Uçak Bileti

Kurulduğu günden bugüne kadar milyonlarca tatil severe seyahat hizmetleri sunan Keşif Tour, en uygun uçak bileti avantajlarını sizler için bir araya getiriyor. Yurt içinden ve yurt dışından pek çok uçak firmasını tek bir çatı altında buluşturan Keşif Tour, ucuz uçak bileti fiyatları ile müşterilerinden tam puan almayı başarıyor. 

2022 uçak bileti fiyatları yine tatil dönemlerinde ve hafta sonları yüksek olarak gözlemleniyor. Ancak uçak biletlerinizi kampanyalar ve indirim kodları ile satın alarak uygun fiyatlı 2022 tatilinizi planlayabilirsiniz. Hava yolu firmaları 2022 yılı uçak biletlerini ön satışa sunarak kampanyalar başlattı. 2022 yaz aylarına kadar yapacağınız satın alımlarda uygun fiyatlı uçak bileti almanız mümkün. 

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Uçak bilet fiyatlarını karşılaştırmalı olarak bilgi alabilir, ucuz bilet fiyatlarından anında yararlanabilirsiniz. 

Hafta içi düzenlenen uçuşların, hafta sonu yapılan uçuşlara oranla daha uygun fiyatlı olduğu gözlemleniyor. Ucuz bilet fırsatlarından yararlanmak için hafta içi ve erken saatlerde düzenlenen uçuşları tercih edebilirsiniz. İstanbul uçak bileti gibi sıklıkla tercih edilen yönlerde avantajlı fiyat seçenekleri artıyor. Keşif Tour’un dönemsel olarak düzenlediği bilet kampanyalarından anından haberdar olmak ve kampanya fırsatlarından yararlanmak için e-bültene abone olabilirsiniz. 

Uçak Biletleri Ne Zaman Alınır?

Önceden planlanan tatil veya iş seyahatleri için bir ay öncesinden bilet fiyatlarını karşılaştırmanız mümkün. Erkenden alınan uçak biletleri son dakikada alınan uçak biletlerine göre oldukça uygun fiyatlı olarak listeleniyor. Bu nedenle seyahatlerinizden üç dört hafta önce biletinizi almanız uygun fiyatlı bilet avantajlarından yararlanmanızı sağlıyor. 

Taksitli Uçak Biletleri Fırsatı

Keşif Tour’un sunduğu avantajlar arasında yer alan taksitli uçak biletleri, her yıl yüzlerce yolcunun tercih ettiği bir fırsat olarak dikkat çekiyor. En ekonomik ve en uygun bilet alternatiflerine ulaşabileceğiniz Keşfi Tour'da  0326 214 60 60 numaralı çağrı merkezimizden son dakika ve acil bilet satın alabilirsiniz. Bilet kampanyalarımızı, ucuz uçak biletleri fırsatlarımızı takip edip en uygun olanı bütçenize göre satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Uçak Biletleri Nereden Alınır?

Yurt içi havayolu şirketlerini ve yurt dışı havayolu şirketlerini tek bir çatı altında toplayan Keşif Tour, ucuz bilet fiyatları ile müşterilerinin keyifli ve bütçe dostu seyahat etmesini sağlıyor.

 

#thy #türkhavayolları #turkishairlines 

#pegasus #sunexpress #corendon

#anadolujet #uçakbileti #bilet