Müşteri Hizmetleri:
(0326) 214 60 60
(0326) 213 45 03


Şehirlerin içinden geçen nehirler üzerinde eşsiz bir yolculuğa çıkmaya hazır olun!

En güzel Nehir Turlarını Keşif Tour ile değerlendirin!

Nehir Turları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için ;

ATATÜRK CADDESİ MERKEZ SATIŞ OFİSİMİZİ ziyaret edebilir,

0326 214 60 60 veya 0326 213 45 03 nolu telefon hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

SEÇİLİ NEHİR TURLARI İÇİN TIKLAYINIZ ! 


 

Farklı Tatilin Adı: Nehir Turları

Mavi tur tutkunlarının vazgeçemediği yolculuklardan olan nehir turları, farklı bir tatil deneyimi vaat ediyor. Dünyanın dört bir yanında bulunan nehirler ve bunların bağlı olduğu ülkeler, nehir turları ile keşfediliyor. Gemiyle yolculuk yapmayı sevenler için mavi denizlerde açılmak, çok farklı ve derin bir tutkuyu işaret ediyor. Yurtiçi ve yurtdışında birçok ülkeye, şehre ve hatta kasabalara ulaşan gezgincilerin yeni yerler keşfetme isteğinden ilham alınarak düzenlenen nehir turları, tüm dünyayı gemilerle gezme şansı sağlıyor. Nehir turu kapsamında tatilciler, yeni ülkeleri keşfetmenin keyfine varıyor. Keşif Tour, sunduğu birbirinden özel nehir turları ile keşfedilmedik ülke bırakmıyor. Dünyanın en güzel nehirlerini Keşif Tour ayrıcalığıyla gezmek ve her limanda farklı bir ülke görmek istemez misiniz?

Nehir turları, gemi ve cruise turlarına kıyasla daha sakin geçiyor. Bunun nedeni, açık denizde yol almamaları. Nehir üzerinde seyahat edildiğinden, deniz seyahati yapamayan kişiler dahi bu turlara kolayca katılabiliyor. Nehir turları, gemi ve cruise turlarının tüm avantajlarını sunarken, dezavantajlarının hiçbirini barındırmıyor. Bu açıdan, aileniz ile birlikte çıkmak için en uygun seçeneklerden biri haline geliyor. Siz uyurken geminiz yolculuğa devam ediyor ve her sabah farklı bir ülkede uyanmanız mümkün oluyor.

Nehir Turları ile Hangi Ülkelerde Seyahat Ediliyor?

Nehir turları yapmanın avantajlı olması, bir defada birden fazla ülkeyi ziyaret edebilme fırsatından kaynaklanıyor. Peki, nehir turları dâhilinde hangi ülkeler geziliyor, hangi nehirler üzerinde seyahat ediliyor? En popüler nehir turu rotalarını şu şekilde belirlemek mümkün:

Ren Nehri Turu : Ren Nehri üzerinde yapılan tur kapsamında ziyaretçileri üç farklı ülke bekliyor. Almanya, Hollanda ve Fransa bölgesinde yer alan Ren nehri, farklı kültürlerin ziyaret edilmesini sağlıyor.

Tuna Nehri Turu : Macaristan, Avusturya, Romanya ve Bulgaristan’ı kapsayan Tuna Nehri, muhteşem manzaralara ev sahipliği yapıyor. Orta ve Doğu Avrupa’yı keşfetmek için en uygun nehir turlarından biri de, Tuna Nehri üzerinde sunuluyor.

Nil Nehri Turu : Kagera nehri olarak da anılan Nil nehri, havzasında birçok ülkeyi barındırıyor: Etiyopya, Sudan, Uganda, Tanzanya, Kenya, Rwanda, Burundi, Mısır ve Kongo Cumhuriyeti. Nil nehri turu, tek seferde en çok sayıda ülkenin görülebildiği bir tur olması ile dikkat çekiyor.

Amazon Nehri Turu : Atlas Okyanusu’nda yer alan Amazon, balta girmemiş ormanları ve bozulmamış doğasıyla gezginlerin tercihleri arasında yer alıyor. Amazon turunda; Brezilya, Peru, Bolivya, Kolombiya, Ekvador, Venezuela ve Guyana geziliyor. Her bir ülke, Latin Amerika’nın kendine özgü havasını ve farklı kültürünü yansıtıyor.

Nehir turları, uğradığı tüm ülkelerin doğal güzelliklerini gözler önüne seriyor. Tur boyunca uğranan ülkelerde karaya çıkma şansı da bulan ziyaretçiler, aynı zamanda ülkeyi gezme fırsatı da elde ediyor. Konforun üst düzeyde olduğu gemilerde, dünya mutfağından seçilen en özel yemekler tur süresince gezginlere sunuluyor. Gemilerde bulunan kabinler, ziyaretçilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde donatılıyor.

Farklı Bir Tatil Deneyimi İçin Nehir Turları

Mavi yolculuğun keyfini yaşamak isteyenlere özel düzenlenen turlarda, nehir üzerinde ilerlerken gemi içi etkinlikler konukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor. Gemi içinde, konuklara eşlik eden canlı müziğe ek olarak çok sayıda aktivite sunuluyor. Yoga, pilates, masa tenisi, bilardo gibi faaliyetlere ek olarak çocuklar için eğitici oyun odaları dahi gemi hizmetleri içerisinde yer alıyor. Size çok başka bir tatil deneyimi yaşatacak olan nehir turları, Keşif Tour güvencesi ile tüm tatilcilere sunuluyor.

 

#nehirturları #beyazgecelerturu

#ortaavrupanehirturu #tunanehriturları